Strážna služba 24/7/365, výjazd vozidiel, videodohľad nad objektami

Vyberte si zlatú strednú cestu, ako ochrániť váš majetok

 

Pult centrálnej ochrany PACTA AGENCY je v pohotovosti NONSTOP pre každého, kto potrebuje nepretržitú ochranu zabezpečenú profesionálmi.

Je pre vás alarm napojený na váš telefón málo bezpečná alternatíva ochrany vášho majetku? Na druhej strane, máte pocit, že fyzická ochrana (strážna služba) nie je variant, ktorý by bol potrebný?

 

V tom prípade je pult centrálnej ochrany (PCO) tou správnou voľbou práve pre vás. Záleží len na tom, aký druh monitoringu si vyberiete.

Pult centrálnej ochrany

Pre koho je pult centrálnej ochrany

Vsaďte na riešenie, ktoré funguje nepretržite

 

Pre pripojenie sa na pult centrálnej ochrany sa dnes rozhodujú nielen právnické osoby a podnikateľské subjekty. Mnohé domácnosti využívajú práve tento spôsob ochrany majetku.

 

Pýtate sa prečo? Z dôvodu jeho nepretržitej prevádzky a ekonomickej výhodnosti.

 

Na PCO PACTA AGENCY tak bez problémov napojíme kamerový či iný bezpečnostný systém vašej domácnosti alebo nehnuteľnosti, ktorú potrebujete mať pod palcom. 24 hodín denne a 365 dní v roku tak zabezpečíme ochranu, ktorá premení vaše bezsenné noci na pokojný spánok.

Ako funguje pult centrálnej ochrany

Vyberajte si najmodernejšie technológie a profesionálov, ktorí ich ovládajú

 

V PACTA AGENCY pracujeme s prvotriednou technikou. Preto náš pult centrálnej ochrany patrí medzi najmodernejšie riešenia, aké sa na trhu objavia. Náš partner v oblasti zabezpečovacej techniky – JABLOTRON patrí jednoznačne medzi lídrov v tejto oblasti.

V praxi to znamená, že spracujeme a vyriešime poplach z každého bežne používaného zabezpečovacieho zariadenia. A to prostredníctvom GSM, GPRS, telefónnej alebo rádiovej siete.

 

Po zaevidovaní hlásenia o narušenej bezpečnosti alebo spozorovaní podozrivej aktivity vyšleme na miesto zásahovú jednotku, ktorá skutočnosť preverí a podľa potreby vyrieši.

Plnohodnotná ochrana kdekoľvek na Slovensku

Ochráňte seba a svoj majetok pred vlámaním, požiarom, napadnutím či dokonca únikom plynu

Pult centrálnej ochrany PACTA AGENCY je tým správnym riešením pre každého, kto hľadá efektívnu a cenovo prijateľnú ochranu objektu alebo jeho okolia.

Videodohľad nad objektami je vykonávaný centrálne v rámci použitia tej najlepšej techniky. V každom kúte Slovenska sú pripravené zásahové jednotky, ktoré zabezpečia rýchly a adekvátny zásah v režime NONSTOP.

To však nie je všetko. PCO prijíma upozornenia a poplach nielen zo zabezpečovacieho systému domu, bytu, garáže či priemyselného objektu.

 

Vďaka neustálym inováciám môžeme mať pod palcom aj všetky tiesňové poplachy, ktoré k nám vyšlete pomocou skrytého tlačidla. Výnimkou nie sú ani požiarne hlásenia alebo únik plynu. Pult centrálnej ochrany je vám plne k dispozícii aj vo chvíli, kedy potrebujete zabezpečiť monitoring vašich firemných vozidiel.