Postrádate pocit bezpečia? Vsaďte na kvalitný kamerový systém

Bezpečie blízkych osôb a ochrana majetku pod drobnohľadom

 

Bezpečnostné online kamery sú jedným z najčastejších spôsobov, ako sledovať bezprostredné okolie vášho domu, chaty, priemyselného objektu alebo akejkoľvek inej nehnuteľnosti.

 

Vďaka kamerovému systému budete mať pod palcom všetko, čo sa okolo budovy mihne. Sledovanie v reálnom čase alebo automatické záznamy vám poskytnú dokonalý prehľad o dianí kedykoľvek budete potrebovať.

Bezpečnostné online kamery

Aký kamerový systém si vybrať

Vsaďte na bezpečnostné online kamery, ktoré splnia svoj účel

 

Kamerový systém sa často používa ako doplnok k inému zabezpečovaciemu systému.

 

Kombinácia alarmu, dostatočného počtu online kamier a napojenie na pult centrálnej ochrany je z hľadiska predvídavosti ideálnym riešením, ako svoj majetok zabezpečiť.

 

Z čoho sa skladá kamerový systém?

 

  • bezpečnostné online kamery
  • nahrávacie zariadenie
  • softvér/rozhranie na používanie
  • ostatné príslušenstvo (držiaky, káble, záložné zdroje a podobne)

 

Kvalita jednotlivých komponentov a ich profesionálna inštalácia často zaručia rýchlu a bezproblémovú identifikáciu tvári alebo iných detailov. Tá následne zvyšuje objasnenosť lúpeže alebo iného trestného činu.

 

Vyberajte si preto kvalitnú techniku a odbornú montáž.

Komplexné služby na jednom mieste

Návrh, montáž a servis, pripojenie na pult centrálnej ochrany (PCO)

 

Bezpečnostný kamerový systém od PACTA AGENCY znamená, že po podpísaní zmluvy vás čaká jediná povinnosť. Stlačiť tlačidlo ON.

 

Online kamery od popredných výrobcov na trhu vám nielen dodáme, ale i namontujeme a v zaučíme vás pre potreby ich plnohodnotného užívania. Napokon váš objekt v prípade záujmu napojíme na pult centrálnej ochrany PACTA AGENCY. Vašu bezpečnosť tak budeme monitorovať 24 hodín denne.

 

Neviete presne, aký kamerový systém by bol pre vás najvhodnejší? Dohodnite si termín nezáväznej obhliadky. Na základe nej vám navrhneme ten najoptimálnejší online kamerový systém pre váš dom alebo iný objekt.

Ako postupujeme

Individuálny prístup je kľúčový

 

Na základe vopred dohodnutej obhliadky si náš technik vypočuje vaše požiadavky. Následne navrhne, akým spôsobom kamerový systém osadiť. Počet kamier, kvalita komponentov a predpokladané zóny ohrozenia ovplyvnia výsledný návrh a taktiež cenovú ponuku.

 

Každá nehnuteľnosť má svoje špecifiká. Aby bol vaše bezpečnostné online kamery skutočne funkčné, je potrebné ich zohľadniť. V PACTA AGENCY pristupujeme ku každej požiadavke individuálne.

 

Preto nerealizujeme atrapy, ale skutočné bezpečnostné systémy, ktoré slúžia k účelu, za akým boli vytvorené.